: : : :RelaxFourMusic: : : :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EDM 2016,Deep House 2016,Electro 2016,House,Trance,Commercial,Turkish Dj Remix,Yabancı Turkish Remix,Chillout,RadioHits

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Ovnimoon - Galactic Mantra (Liquid Soul Remix) (Liquid Soul Remix)
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2022, 15:22 tarafından cruzz

» Marc DePulse - The Swarm (Stan Kolev Remix) [PROG] -YENİ MİX TRANCE!!!
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2022, 15:20 tarafından cruzz

» Ihab Sameh - Need The Music (Original Mix)
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2022, 15:14 tarafından cruzz

» Ihab Sameh - Mind Behing The Stars
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2022, 15:11 tarafından cruzz

» Ihab Sameh - Complete Control
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2022, 15:07 tarafından cruzz

» Ihab Sameh - Beyond the Limits
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2022, 15:04 tarafından cruzz

» FreakMe & Stan Ritch - Metronome (Original Mix)
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2022, 15:01 tarafından cruzz

» Fatboy Slim - British Airways i360 in Brighton, United Kingdom for Cercle SET DİR!!!
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2022, 14:59 tarafından cruzz

» Darma, Liya - Final Destination (Original Mix) (Original Mix)
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2022, 14:53 tarafından cruzz

» Fur Coat - Monday TRANCE MİXİ-2022 -ÇOK GEÇERLİ ŞARKI AÇILIŞ ŞARKISI!!!!
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2022, 14:49 tarafından cruzz

» Zoo Brazil - Ties TRANCE MİX
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2022, 14:44 tarafından cruzz

» UMEK, Cosmic Boys - Evolution (Original Mix) (Original Mix)
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2022, 14:41 tarafından cruzz

» Tom Laws - Higher
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2022, 14:37 tarafından cruzz

» Tom Hutt - Timeless
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2022, 14:34 tarafından cruzz

» Tom Hutt - Tork (Original Mix) (Original Mix)
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2022, 14:32 tarafından cruzz

En iyi yollayıcılar
cruzz (6505)
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Vote_lcapgülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Voting_bargülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Vote_rcap 
JaNbErG (6362)
gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Vote_lcapgülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Voting_bargülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Vote_rcap 
GizLi_BaHÇe (1085)
beyaban (927)
delrico (751)
PhicLiq (707)
DJ_Han (478)
west_coast (372)
Demir Demirtürk (304)
superman1234 (278)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Paylaş | 

gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
beyaban
Özel Üye
Özel Üye
beyaban

Erkek

Başarı Puanı : 11

Tecrübe Puanı : 693

gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Secilm10

gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi _
MesajKonu: gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi   gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimeCuma 30 Ocak 2009, 19:16

[size=12]Bir gün Tanrı Âdem’e gelir ve "Sana bir iyi bir de kötü haberim var" der.
- Âdem "O zaman önce iyi haberleri ver" der.
-Tanrı
açıklamaya başlar, "Sana iki yeni organ vereceğim. Birinin adıBeyin.
Yeni şeyler yaratmanı, problemleri çözmeni, Havva ile zeki vezevkli
sohbetler etmeni sağlayacak" der. Vereceğim ikinci organın adıise henüz
belli değil. Bu sana inanılmaz zevk verecek, üremenisağlayarak dünyanın
nüfusunu arttırmaya yarayacak, Havva'yı çok memnunedebileceksin, sana
daha da âşık olacak" der.

- Âdem çok heyecanlanır, "Bunlar harika hediyeler. Böyle güzel iki haberden sonra hangi haber kötü gelebilir ki?" diye sorar.
-Tanrı Adem'e üzüntü içinde bakar ve "Bu iki organı asla aynı anda kullanamayacaksın!" der.

türk yönetim felsefesi

Türk ve Japon şirketleri
arasında bir kürek yarışı düzenlenmesine karar verildi. Her iki
takımda, performanslarının en üst düzeyine varabilmek için uzun ve
zorlu bir hazırlık döneminden geçti. Büyük gün geldi ve iki takımda,
kendini hazır hissediyordu. Japonlar yarışı bir kilometre farkla
kazandılar...

Yarış sonrası Türk takımı çok sarsılmıştı.Türk
Şirket yönetimi yarışın açık farkla kaybedilmesinin nedeninin
bulunmasına karar verdi. Yapılan araştırmalar, analizler ve uzun
çalışmalar sonucu hata bulundu ve çözüm
önerisi getirildi.
Japonların takımında 8 kişi kürek çekiyor, 1 kişi dümencilik yapıyordu.
Türk Takımında ise 1 kişi kürek çekiyor, 8 kişi dümeni kullanıyordu.
9 kişilik Türk takımı Japonlarla bir yarış yapmak üzere yeniden yapılandı.
Yeni yapılanma şekli şöyleydi;
- 4 dümen müdürü,
- 3 bölgesel dümen müdürü,
- Kürek çekmekle görevli kişinin performansından sorumlu 1 Dümen yöneticisi,
- ve 1 kürek çekme elemanı.

İkinci
yarışı Japonlar iki kilometre arayla kazandılar.Tepesi atan Türk
şirketi yönetim kurulu hemen harekete geçti. Yarışın kaybedilmesinden
sorumlu tutulan kürekçi kovuldu ve müdürlere sorunun çözümüne olan
katkılarından dolayı ikramiye verildi.
JaNbErG
Root Admin
Root Admin
JaNbErG

Erkek

Başarı Puanı : 70

Tecrübe Puanı : 19308

gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Thumb_10

gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi _
MesajKonu: Geri: gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi   gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi Icon_minitimePtsi 16 Mart 2009, 14:58

güzelmiş gercekten Arrow

gülmeyi özledim diyenler girsin içeri haydi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu